Naše služby

Bezpečnostní systém

Vyzkoušejte inteligentní bezpečnostní systém AJAX. Žádné dráty, rychlé zapojení. Dle Vašich preferencí Vám pomůžeme vybrat ideální sadu a během pár dní máte nový funkční systém s intuitivním ovládáním.


Více

Montáže a demontáže

Specializujeme se na výstavbu výškových, telekomunikačních a speciálních staveb, samozřejmě včetně inženýrské činnosti. Naše mnohaleté zkušenosti uplatňujeme také při demolicích objektů, komínů či konstrukcí (i uvnitř zástavby), kde není možný odstřel.

Více

Výškové práce

Provádíme řemesla ve výškách při výstavbě, rekonstrukci nebo údržbě objektů pomocí horolezecké techniky. V zimě nabízíme odstraňování sněhu z přetížených budov, kde nelze použít těžkou techniku.


Více

Střechy

Výstavba nové střechy, rekonstrukce staré poškozené krytiny vč. výměny bednění, krovů a klempířských prvků. To vše a k tomu opravy komínů, čištění a nátěry střech nebo čištění okapů.Více

Divadelní technika

Naší vášní je divadelní technika a vše co k ní patří. Navrhování konstrukcí, montáže jevištních tahů, instalace pohyblivého jeviště a mnoho dalšího je potřeba společně skloubit, aby byl výsledek co nejlepší. Po této stránce už máme za sebou bohaté zkušenosti.

Více

Zajištění a údržba budov

V případě, že potřebujete na svém objektu provést bezpečnostní zasíťování proti opadávající omítce, údržbové opravy nebo zamezit dalšímu chátrání, pošlete nám nezávaznou poptávku. V případě Vašeho zájmu se o Vaši nemovitost rádi postaráme.


Více

vtsmorava.cz

Kontakt

VTS Morava s.r.o.

Gajdošova 3154/61

702 00 Ostrava

E: priprava@vtsmorava.cz

T: +420 603 551 604

Facebook

Pracovní doba

PO:   7:00 - 15:00

ÚT:    7:00 - 15:00

ST:    7:00 - 15:00

ČT:    7:00 - 15:00

PÁ:    7:00 - 15:00