Bezpečnostní systém

Vyzkoušejte inteligentní bezpečnostní systém AJAX. Žádné dráty, rychlé zapojení a flexibilita. Systém můžete kdykoli rozšířit o další zařízení nebo uživatele.

Bezdrátový bezpečnostní systém AJAX Vás chytře ochrání před zloději, ohněm i vodou. V případě detekování kouře vypne spotřebiče, v případě zaplavení vypne vodu. Nechte si nezávazně nacenit zabezpečení Vašeho bytu/domu/chaty/kanceláře. Do dvou dnů máte systém nainstalován a naprogramován přesně dle Vašich požadavků. Díky svému vzhledu se skvěle hodí i do moderních prostor a ovládání smartphonem Vám umožní přehled třeba i z dovolené, takže můžete zůstat v klidu.

Ajax-fireprotectAjax-klavesniceAjax-klicenka

Zabezpečení stavby (Ostrava)

Hlídání materiálu na probíhajcí stavbě, kde díky dlouholetému chátrání objektu chybí rozvody elektřiny.


 
 

Rekreační chata (Lichnov)

Ochrana proti lupičům na rekreační chatě. Můžete vidět dveřní čidla detekující otevření/uzavření dveří, bílou verzi klávesnice a pohybové čidlo s fotopastí. Pro představu přikládáme i fotky zaslané čidlem do mob. aplikace při zkušebním provozu. Kvalita/barevnost zaslaných fotek je volitelná.


 
 
 
 
 

Kancelářské prostory (Ostrava)

Váš stávající bezpečnostní systém umíme napojit na moderní adaptér. Nemusíte tak vyhazovat původní funkční čidla, jednoduše se stanou součástí nové generace alarmu. 


 
 
 
 
 

vtsmorava.cz

Kontakt

VTS Morava s.r.o.

Gajdošova 3154/61

702 00 Ostrava

E: priprava@vtsmorava.cz

T: +420 603 551 604

Facebook

Pracovní doba

PO:   7:00 - 15:00

ÚT:    7:00 - 15:00

ST:    7:00 - 15:00

ČT:    7:00 - 15:00

PÁ:    7:00 - 15:00